gjorgego has logged 37 entries for films during March 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Mamma Mia! Here We Go Again

Mamma Mia! Here We Go Again

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
Hulk

Hulk

2003
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Raw

Raw

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Everything Beautiful Is Far Away

Everything Beautiful Is Far Away

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
The Party

The Party

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
26
Intruders

Intruders

2011
×
★★½
Read the review Edit this entry  
25
Love, Death & Robots: Shape-Shifters

Love, Death & Robots: Shape-Shifters

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
25
Love, Death & Robots: Fish Night

Love, Death & Robots: Fish Night

2019
×
Read the review Edit this entry  
25
Love, Death & Robots: Lucky 13

Love, Death & Robots: Lucky 13

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Love, Death & Robots: Blindspot

Love, Death & Robots: Blindspot

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
25
Love, Death & Robots: The Dump

Love, Death & Robots: The Dump

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
25
Love, Death & Robots: Ice Age

Love, Death & Robots: Ice Age

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Love, Death & Robots: Zima Blue

Love, Death & Robots: Zima Blue

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Love, Death & Robots: Alternate Histories

Love, Death & Robots: Alternate Histories

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
24
The Wolfman

The Wolfman

2010
×
★★
Read the review Edit this entry  
23
Us

Us

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Cold War

Cold War

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Memories of Murder

Memories of Murder

2003
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Easy Rider

Easy Rider

1969
×
★★½
Read the review Edit this entry  
17
Coriolanus

Coriolanus

2011
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Love, Death & Robots: Good Hunting

Love, Death & Robots: Good Hunting

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
15
Love, Death & Robots: Beyond the Aquila Rift

Love, Death & Robots: Beyond the Aquila Rift

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
15
Love, Death & Robots: Sonnie's Edge

Love, Death & Robots: Sonnie's Edge

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
15
Love, Death & Robots: Suits

Love, Death & Robots: Suits

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Love, Death & Robots: Sucker of Souls

Love, Death & Robots: Sucker of Souls

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
15
Love, Death & Robots: Three Robots

Love, Death & Robots: Three Robots

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Love, Death & Robots: The Witness

Love, Death & Robots: The Witness

2019
×
Read the review Edit this entry  
14
Rampage

Rampage

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
13
Teen Titans Go! To the Movies

Teen Titans Go! To the Movies

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Thunder Road

Thunder Road

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Certain Women

Certain Women

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Jurassic World: Fallen Kingdom

Jurassic World: Fallen Kingdom

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
09
Christopher Robin

Christopher Robin

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Captain Marvel

Captain Marvel

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
07
Layer Cake

Layer Cake

2004
×
★★
Read the review Edit this entry  
06
Destination Wedding

Destination Wedding

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
02
Alita: Battle Angel

Alita: Battle Angel

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry