• Minari

    ★★★★½

  • Au Revoir les Enfants

    ★★★★½

  • Another Round

    ★★★★½

  • Akira

    ★★★★½

  • Your Name.

    ★★★★½

  • Machete

    ★★★★½

  • Mary and Max

    ★★★★½

  • Hugo

    ★★★★½

  • Who Framed Roger Rabbit

    ★★★★½

  • Black Swan

    ★★★★½

  • Beetlejuice

    ★★★★½

  • Wu-Tang Clan: Of Mics and Men

    ★★★★½

  • The Brave Little Toaster

    ★★★★½

  • WALL·E

    ★★★★½

  • Knives Out

    ★★★★½

  • This Is Spinal Tap

    ★★★★½

  • The Karate Kid

    ★★★★½

  • The King of Comedy

    ★★★★½