• Billy the Kid

    ★★★½

  • Cass

    ★★★½

  • Rise of the Footsoldier

    ★★★½

  • Brüno

    ★★★½

  • Forbidden Games: The Justin Fashanu Story

    ★★★½

  • Marnie

    ★★★½

  • Dangal

    ★★★½

  • Split

    ★★★½

  • Killer's Kiss

    ★★★½

  • The Girl on the Train

    ★★★½

  • Ocean's Twelve

    ★★★½

  • Abducted in Plain Sight

    ★★★½

  • Stan & Ollie

    ★★★½

  • Lost in Translation

    ★★★½

  • David Brent: Life on the Road

    ★★★½

  • Chef

    ★★★½

  • Stranger by the Lake

    ★★★½

  • Secretary

    ★★★½