• Black Panther

    ★★★★

  • Isle of Dogs

    ★★★★

  • BlacKkKlansman

    ★★★

  • First Reformed

    ★★★★

  • Happy New Year, Colin Burstead

    ★★★★★

  • Opening Night

    ★★★½

  • Raw

    ★★★★

  • The Killing of a Sacred Deer

    ★★★★

  • Love Pool

    ★★★★★

  • The Big Lebowski

    ★★★★★

  • Vertigo

    ★★★★★

  • Taxi Driver

    ★★★★★

  • Fresh

    ★★★★★