• 2 Friends

    ★★★★

  • Throw Down

    ★★★½

  • Deep Cover

    ★★★★★

  • The Piano

    ★★★★★

  • Scream

    ★★★★

  • Looney Tunes: Back in Action

    ★★★

  • Matinee

    ★★★★★

  • Poison Ivy

    ★★★★

  • Scream 3

    ★★★★

  • Scream

    ★★★★

  • A Hero

    ★★★★★

  • See for Me

    ★★★

  • Trilogy of Terror

    ★★½

  • Reality Bites

    ★★★

  • Reno 911!: Miami

    ★★★½

  • The Rage: Carrie 2

    ★★★½

  • War of the Worlds

    ★★★★½

  • Executive Decision

    ★★★★