georgia has logged 12 entries for films during March 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
I Don't Feel at Home in This World Anymore

I Don't Feel at Home in This World Anymore

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Paddington

Paddington

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Molly's Game

Molly's Game

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Penelope

Penelope

2006
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
The Sisterhood of the Traveling Pants

The Sisterhood of the Traveling Pants

2005
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
It

It

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Life

Life

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Us

Us

2019
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
07
Dead Poets Society

Dead Poets Society

1989
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
The Day After Tomorrow

The Day After Tomorrow

2004
×
★★
Read the review Edit this entry  
04
Moxie

Moxie

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Captain Fantastic

Captain Fantastic

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry