• Cujo

    ★★★½

  • The Humans

    ★★

  • Stowaway

    ★★

  • Silent Night

    ★★★

  • Dear Evan Hansen

    ★★½

  • A Boy Called Christmas

    ★★★

  • The Last Duel

    ★★★½

  • The Flu

    ★★★

  • Assault on Precinct 13

    ★★

  • Funhouse

    ★½

  • Rocky Balboa

    ★★★½

  • Rocky V

    ★★

  • Rocky III

    ★★★

  • Rocky IV

    ★★★½

  • Rocky IV: Rocky Vs. Drago – The Ultimate Director's Cut

    ★★★½

  • Percy

    ★★

  • 8-Bit Christmas

    ★★

  • Venom

    ★★★