Gabriel has logged 11 entries for films during July 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
22
Baby Driver

Baby Driver

2017
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
22
Transformers: The Last Knight

Transformers: The Last Knight

2017
×
★½
Read the review Edit this entry  
20
Okja

Okja

2017
×
★★★★½
Edit this entry  
20
All the President's Men

All the President's Men

1976
×
★★★½
Edit this entry  
20
Tocaia no Asfalto

Tocaia no Asfalto

1962
×
★★★★½
Edit this entry  
19
Three Landscapes

Three Landscapes

2013
×
★★★★★
Edit this entry  
19
Spikes Protocol

Spikes Protocol

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Spider-Man: Homecoming

Spider-Man: Homecoming

2017
×
★★½
Edit this entry  
04
Em Trânsito

Em Trânsito

2013
×
★½
Read the review Edit this entry  
04
Hotel Monterey

Hotel Monterey

1972
×
★★★★
Edit this entry  
04
Je, tu, il, elle

Je, tu, il, elle

1974
×
★★★★½
Edit this entry