Fusion1 has logged 26 entries for films during April 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
The Mitchells vs. The Machines

The Mitchells vs. The Machines

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
The Lion King

The Lion King

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
The Social Network

The Social Network

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Mortal Kombat

Mortal Kombat

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
The Falcon and the Winter Soldier

The Falcon and the Winter Soldier

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Mortal Kombat

Mortal Kombat

1995
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Arlo the Alligator Boy

Arlo the Alligator Boy

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Six Seasons and A Movie - A Community Art Show

Six Seasons and A Movie - A Community Art Show

2012
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Minari

Minari

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull

Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull

2008
×
★★½
Read the review Edit this entry  
17
Six Seasons and A Movie - A Community Art Show

Six Seasons and A Movie - A Community Art Show

2012
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Indiana Jones and the Last Crusade

Indiana Jones and the Last Crusade

1989
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Nobody

Nobody

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
National Lampoon's European Vacation

National Lampoon's European Vacation

1985
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Willy's Wonderland

Willy's Wonderland

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Chaos Walking

Chaos Walking

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
National Lampoon's Vacation

National Lampoon's Vacation

1983
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Tropic Thunder

Tropic Thunder

2008
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Avengers: Endgame

Avengers: Endgame

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Indiana Jones and the Temple of Doom

Indiana Jones and the Temple of Doom

1984
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Save Ralph

Save Ralph

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
WandaVision

WandaVision

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Raiders of the Lost Ark

Raiders of the Lost Ark

1981
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
A Futile and Stupid Gesture

A Futile and Stupid Gesture

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Godzilla vs. Kong

Godzilla vs. Kong

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry