• Sneakerella

  • Sonic the Hedgehog 2

  • Texas Chainsaw Massacre

  • Uncharted

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★★★

  • South Park: Post COVID: The Return of COVID

    ★★★★

  • Ted Lasso: The Missing Christmas Mustache

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • Being the Ricardos

    ★★★★

  • Diary of a Wimpy Kid

    ★★

  • West Side Story

    ★★★★½

  • A Loud House Christmas

    ★★

  • South Park: Post COVID

    ★★★★

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★½

  • 8-Bit Christmas

    ★★

  • Hawkeye

    ★★★★½

  • Sing 2

  • All Too Well: The Short Film

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Red Notice

    ★★

  • Finch

    ★★★★

  • Encanto

    ★★★★

  • Eternals

    ★★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★

  • The Tender Bar

    ★★★★

  • Ron's Gone Wrong

    ★★★★

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★½

  • The Harder They Fall

    ★★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★★½

  • Cry Macho

    ★★★½

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★½

  • The Guilty

    ★★★★

  • Kate

    ★★★½

  • Dear Evan Hansen

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★★★½

  • Old Henry

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★★½

  • Karen

  • C'mon C'mon

    ★★★★★

  • King Richard

    ★★★★½

  • He's All That

  • The Witcher: Nightmare of the Wolf

    ★★★★

  • The Loud House Movie

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★½

  • PAW Patrol: The Movie

    ★★★

  • Gack

    ★★★½

  • Beckett

    ★★★½

  • Free Guy

    ★★★★

  • Ride the Eagle

    ★★★½

  • Vivo

    ★★★½

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★★

  • Batman: The Long Halloween, Part Two

    ★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★★★½

  • Pig

    ★★★★

  • Gunpowder Milkshake

    ★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★★½

  • Stillwater

    ★★★½

  • Val

    ★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★½

  • Annette

    ★★★★

  • Till Death

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★★

  • The Boss Baby: Family Business

    ★★★★★

  • America: The Motion Picture

    ★★★½

  • Batman: The Long Halloween, Part One

    ★★★½