• Monster

    ★★★★★

  • Happy as Lazzaro

    ★★★

  • ABCs of Death 2.5

    ★★★

  • Southbound

    ★★★

  • The Hamiltons

    ★½

  • Henry Gamble's Birthday Party

    ★★★½

  • Uncle Peckerhead

    ★★½

  • Down with Love

    ★★★★

  • Flesh for Frankenstein

    ★★★★

  • Florence Foster Jenkins

    ★★

  • Pet

    ★★★½

  • Big Eden

    ★★★½

  • Judy & Punch

    ★★★½

  • The Devil Is a Woman

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★

  • Interview with the Vampire

    ★★★★

  • Nosferatu

    ★★★

  • It's a Wonderful Afterlife

    ★★