• VHS 94

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★½

  • Dune

    ★★★★★

  • Malignant

    ★★★★½

  • Demonic

    ★★

  • The Green Knight

    ★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Old

    ★★★★½

  • Pig

    ★★★

  • No Sudden Move

    ★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★½

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★★

  • Wrath of Man

    ★★★★½

  • The Power

    ★★½

  • Mortal Kombat

    ★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • Q: Into the Storm

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★½

  • Gaia

    ★★★½

  • Coming Home in the Dark

    ★★★

  • In the Earth

    ★★★½

  • The Little Things

    ★½

  • Wrong Turn

    ★★

  • Monster Hunter

    ★★½

  • Riders of Justice

    ★★★★½

  • Smiley Face Killers

    ★★★★

  • Skylines

    ★★½

  • The Empty Man

    ★★★★½

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★

  • Minor Premise

    ★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★

  • Bleed With Me

    ★½

  • Tenet

    ★★★★½

  • She Dies Tomorrow

    ★★★★

  • Host

    ★★★

  • Hunted

    ★½

  • The Rental

    ★★★

  • Da 5 Bloods

    ★★★½

  • Relaxing Old Footage With Joe Pera

    ★★★★★

  • Sputnik

    ★★★

  • The Droving

    ★★½

  • The Dark and the Wicked

    ★★½

  • Honeydew

    ½

  • Shiva Baby

    ★★

  • Crestone

    ★★

  • Alone

    ★★½

  • The Invisible Man

    ★★½

  • Emma.

    ★★★½

  • Gretel & Hansel

    ★★★★

  • The Killing of Two Lovers

    ★★★★

  • The Nest

    ★★★½

  • Possessor

    ★★½

  • Bloody Nose, Empty Pockets

    ★★★★

  • Black Bear

    ★★★★½

  • Jasper Mall

    ★★★

  • Underwater

    ★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★½

  • Little Women

    ★★★★

  • The Gentlemen

    ★★★

  • 1917

    ★★★

  • Richard Jewell

    ★★★½

  • Doctor Sleep

    ★★★★½

  • Mister America

    ★★½

  • Luz: The Flower of Evil

    ½

  • The Beach House

    ★★★

  • Saint Maud

    ★★★

  • Synchronic

    ★★

  • Color Out of Space

    ★★★

  • Knives Out

    ★★★

  • Sound of Metal

    ★★★★

  • Collective

    ★★★½

  • The King

    ★★★