• VHS 94

    ★★★★½

  • Malignant

    ★★★★

  • Candyman

    ★★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★★

  • The Forever Purge

    ★★★½

  • Scenes from an Empty Church

    ★★★★

  • Cruella

    ★★★★½

  • Army of the Dead

  • With Pleasure

    ★★★★½

  • Diving Bell

    ★★★★

  • Body of the Mined

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • The Yellow Wallpaper

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Woodlands Dark and Days Bewitched: A History of Folk Horror

    ★★★★★

  • Murder Among the Mormons

    ★★★½

  • Weee Wooo

    ★★★★½

  • We're All Going to the World's Fair

    ★★★★

  • Strawberry Mansion

    ★★★★

  • Deep Learning

    ★★★★

  • Odyssey

    ★★★★

  • Hillbilly Elegy

    ★★½

  • Reunion

    ★★★½

  • Misha

    ★★★½

  • Hey, It's Me

    ★★★★

  • For Sale

    ★★★½

  • Click

    ★★★½

  • Feed Your Muse

    ★★★★½

  • The Silent Lay Steady

    ★★★★

  • The 100 Candles Game

    ★★★★½

  • We All Scream

    ★★★★½

  • The Old Ways

    ★★★★★

  • Hubie Halloween

    ★★★★

  • Books of Blood

    ★★★½

  • The Witches of Hollywood

    ★★★★

  • The Deep Ones

    ★★★★

  • Enola Holmes

    ★★★★½

  • The Devil All the Time

    ★★★★½

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★★

  • Anonymous Animals

    ★★★½

  • Antebellum

    ★★★★★

  • Tea Time

    ★★★½

  • Dark Stories

    ★★★½

  • The Motorist

    ★★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★½

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★½

  • The New Mutants

    ★★★½

  • Bleed With Me

    ★★★½

  • The Oak Room

    ★★★★

  • Hail to the Deadites

    ★★★★

  • An American Pickle

    ★★★★

  • Death Drop Gorgeous

    ★★★½

  • Spare Parts

    ★★★★

  • The Secret Garden

    ★★★½

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★★½

  • Morbus

    ★★★★

  • The Rental

    ★★★★

  • The King of Staten Island

    ★★★★½

  • Exit

    ★★★★

  • When I Write It

    ★★★½

  • Justice League Dark: Apokolips War

    ★★★★

  • Waffle

    ★★★★

  • The Hunt

    ★★★½

  • Black Lake

    ★★★★

  • Cold Wind Blowing

    ★★★½

  • Who Goes There?

    ★★★½

  • The Grave Of Saint Oran

    ★★★★★

  • Fantasy Island

    ★★

  • Gretel & Hansel

    ★★★★