Christina has logged 226 entries for films during 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
She Dies Tomorrow

She Dies Tomorrow

2020
×
Read the review Edit this entry  
31
Another Round

Another Round

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Promising Young Woman

Promising Young Woman

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
30
John Henry

John Henry

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
29
Wolfwalkers

Wolfwalkers

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Greyhound

Greyhound

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
28
Spree

Spree

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Sound of Metal

Sound of Metal

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Dancin' Grannies Mature Fitness: Beginners

Dancin' Grannies Mature Fitness: Beginners

1991
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Eight Crazy Nights

Eight Crazy Nights

2002
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
The New Mutants

The New Mutants

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
26
We Can Be Heroes

We Can Be Heroes

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
3 Bears Christmas

3 Bears Christmas

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
25
Becky

Becky

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
24
Kajillionaire

Kajillionaire

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
A Recipe for Seduction

A Recipe for Seduction

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
22
Iron Mask

Iron Mask

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
21
The Wolf of Snow Hollow

The Wolf of Snow Hollow

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
The Prom

The Prom

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
16
Die Hard

Die Hard

1988
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Life's a Jungle: Africa's Most Wanted

Life's a Jungle: Africa's Most Wanted

2012
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Jingle All the Way 2

Jingle All the Way 2

2014
×
★½
Read the review Edit this entry  
11
Jingle All the Way

Jingle All the Way

1996
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Santa Girl

Santa Girl

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
05
Saving Christmas

Saving Christmas

2014
×
★½
Read the review Edit this entry  
04
Mank

Mank

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
23
Cop Out

Cop Out

2010
×
Read the review Edit this entry  
20
The Number 23

The Number 23

2007
×
★★
Edit this entry  
19
The Elf Who Didn't Believe

The Elf Who Didn't Believe

1997
×
½
Read the review Edit this entry  
19
Disclosure

Disclosure

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Totally Under Control

Totally Under Control

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Freaky

Freaky

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Nowhere

Nowhere

1997
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Kony 2012

Kony 2012

2012
×
½
Read the review Edit this entry  
13
Naked

Naked

2017
×
Edit this entry  
12
Chairman of the Board

Chairman of the Board

1998
×
Read the review Edit this entry  
12
Smiley Face

Smiley Face

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Knights of Badassdom

Knights of Badassdom

2013
×
★½
Read the review Edit this entry  
05
GraviDance

GraviDance

2000
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Instant Clown Party

Instant Clown Party

2013
×
★★½
Edit this entry  
31
Final Destination 5

Final Destination 5

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
31
The Final Destination

The Final Destination

2009
×
★★
Read the review Edit this entry  
30
Final Destination 3

Final Destination 3

2006
×
★★★
Read the review Edit this entry  
30
Final Destination 2

Final Destination 2

2003
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Final Destination

Final Destination

2000
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
You're Not Elected, Charlie Brown

You're Not Elected, Charlie Brown

1972
×
★★½
Read the review Edit this entry  
29
It's the Great Pumpkin, Charlie Brown

It's the Great Pumpkin, Charlie Brown

1966
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Possession

Possession

1981
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Us

Us

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
May

May

2002
×
★★★★
Read the review Edit this entry