Fraser has logged 35 entries for films during 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
22
Parasite

Parasite

2019
×
Read the review Edit this entry  
21
Saint Maud

Saint Maud

2019
×
Read the review Edit this entry  
20
1917

1917

2019
×
Read the review Edit this entry  
19
Uncut Gems

Uncut Gems

2019
×
Read the review Edit this entry  
18
Possessor

Possessor

2020
×
Read the review Edit this entry  
17
Mank

Mank

2020
×
Read the review Edit this entry  
16
The Trial of the Chicago 7

The Trial of the Chicago 7

2020
×
Read the review Edit this entry  
15
The Invisible Man

The Invisible Man

2020
×
Read the review Edit this entry  
14
Tenet

Tenet

2020
×
Read the review Edit this entry  
13
Da 5 Bloods

Da 5 Bloods

2020
×
Read the review Edit this entry  
01
Possessor

Possessor

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Peninsula

Peninsula

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
The Wolf of Snow Hollow

The Wolf of Snow Hollow

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
His House

His House

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
I'm Thinking of Ending Things

I'm Thinking of Ending Things

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Borat Subsequent Moviefilm

Borat Subsequent Moviefilm

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
The Devil All the Time

The Devil All the Time

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Rebecca

Rebecca

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
The Trial of the Chicago 7

The Trial of the Chicago 7

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Saint Maud

Saint Maud

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
The Old Guard

The Old Guard

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
21
Extraction

Extraction

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Project Power

Project Power

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
21
The Social Dilemma

The Social Dilemma

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Da 5 Bloods

Da 5 Bloods

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
31
Babyteeth

Babyteeth

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Tenet

Tenet

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Mank

Mank

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Unhinged

Unhinged

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
08
The Invisible Man

The Invisible Man

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Parasite

Parasite

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Queen & Slim

Queen & Slim

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Uncut Gems

Uncut Gems

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Jojo Rabbit

Jojo Rabbit

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
1917

1917

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry