• A Knight's Tale

    ★★★

  • The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring

    ★★★★

  • Coraline

    ★★★½

  • The Skeleton Dance

    ★★★★

  • Bambi

    ★★★½

  • Eternals

    ★★★

  • A Class Divided

    ★★★

  • The Angry Eye

    ★★½

  • Red Notice

    ★★★½

  • Shrek 2

    ★★½

  • Shrek

    ★★★

  • Beyond All Boundaries

    ★★★★

  • Austin Powers in Goldmember

    ★★½

  • Austin Powers: The Spy Who Shagged Me

    ★★★

  • Apocalypse Now

    ★★★★½

  • The Harder They Fall

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • School of Rock

    ★★★½