Directors has logged 11 entries for films during March 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
The Parent Trap

The Parent Trap

1998
×
★½
Read the review Edit this entry  
28
Donald Glover: Weirdo

Donald Glover: Weirdo

2012
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Zack Snyder's Justice League

Zack Snyder's Justice League

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
The Mask

The Mask

1994
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Donald Glover: Weirdo

Donald Glover: Weirdo

2012
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Chaos Walking

Chaos Walking

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Cool Hand Luke

Cool Hand Luke

1967
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Uncut Gems

Uncut Gems

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Boogie

Boogie

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
09
WandaVision

WandaVision

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Beverly Hills Ninja

Beverly Hills Ninja

1997
×
★★★
Read the review Edit this entry