• Morbius

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • The Card Counter

    ★★★★

  • Candyman

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★★

  • Loki

    ★★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★½

  • Boogie

    ★★½

  • Chaos Walking

    ★★★

  • WandaVision

    ★★★★½

  • Soul

    ★★★

  • Tenet

    ★★★★½

  • Greenland

    ★★★½

  • The Wrong Missy

    ★★½

  • A Parks and Recreation Special

    ★★★

  • Mulan

    ★★½

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★½

  • The Weeknd: After Hours

    ★★★★½

  • Onward

    ★★★½

  • Impractical Jokers: The Movie

    ★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★★½

  • 1917

    ★★★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★½

  • The Irishman: In Conversation

    ★★★

  • Marvel Studios: Expanding the Universe

    ★★★½

  • Frozen II

    ★★

  • Badland

    ★★½

  • Rebooted

    ★★★½

  • Maleficent: Mistress of Evil

    ★★★½

  • The Irishman

    ★★★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★★½

  • Knives Out

    ★★★★½

  • Joker

    ★★★★½

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • Ford v Ferrari

    ★★★★½

  • Travis Scott: Look Mom I Can Fly

    ★★★★

  • Angel Has Fallen

    ★★★½

  • The Art of Racing in the Rain

    ★★★★

  • The Angry Birds Movie 2

    ★★

  • The Lion King

    ★★★½

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★

  • Toy Story 4

    ★★★

  • Dark Phoenix

    ★★½

  • Yesterday

    ★★★★

  • Pokémon Detective Pikachu

  • The Neighbors' Window

    ★★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★★★

  • Shazam!

    ★★★★

  • Dumbo

    ★★

  • Captain Marvel

    ★★★★

  • Kitbull

    ★★★½

  • Taylor Swift: Reputation Stadium Tour

  • Welcome to Marwen

    ★★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★

  • Aquaman

    ★★★★

  • Creed II

    ★★★½

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★

  • Auntie Edna

    ★★★½

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★½

  • The Thinning: New World Order

    ★★

  • Goosebumps 2: Haunted Halloween

    ★★★

  • Venom

    ★★★★

  • Once Upon a Deadpool

    ★★★½

  • The Ballad of Buster Scruggs

    ★★★★½