Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
14
Brokeback Mountain

Brokeback Mountain

2005
×
★★★★★
Edit this entry  
26
The Kissing Booth 2

The Kissing Booth 2

2020
×
½
Read the review Edit this entry  
24
The Kissing Booth

The Kissing Booth

2018
×
½
Read the review Edit this entry  
20
My Life as a Zucchini

My Life as a Zucchini

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Disclosure

Disclosure

2020
×
★★★★
Edit this entry  
26
The Social Network

The Social Network

2010
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Tigertail

Tigertail

2020
×
★★★½
Edit this entry  
03
The Farewell

The Farewell

2019
×
★★★★★
Edit this entry  
14
Midsommar

Midsommar

2019
×
★★★½
Edit this entry  
01
Parasite

Parasite

2019
×
★★★★★
Edit this entry