• The Card Counter

    ★★★½

  • Afterlife of the Party

    ★★★

  • He's All That

    ½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Don't Breathe 2

    ★★

  • The Kissing Booth 3

  • Free Guy

    ★★★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★½

  • Pig

    ★★★★

  • Gunpowder Milkshake

    ★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★½

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★★½

  • The Boss Baby: Family Business

    ★★½

  • America: The Motion Picture

    ★★★

  • The Ice Road

    ★★

  • Batman: The Long Halloween, Part One

    ★★★

  • Fatherhood

    ★★★½

  • Luca

    ★★★★

  • Awake

    ★★½

  • In the Heights

    ★★★★

  • Friends: The Reunion

    ★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • F9

    ★★★

  • Cruella

    ★★★★

  • The Woman in the Window

    ★★

  • Army of the Dead

    ★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★½

  • Stowaway

    ★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Thunder Force

    ★½

  • Voyagers

    ★★½

  • Mortal Kombat

    ★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★

  • Yes Day

    ★★

  • Coming 2 America

    ★★½

  • Moxie

    ★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★

  • Cherry

    ★★★

  • Chaos Walking

    ★★★

  • Flora & Ulysses

    ★★½

  • Willy's Wonderland

    ★★★

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★½

  • Tom & Jerry

    ★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • Malcolm & Marie

    ★★★½

  • Wish Dragon

    ★★★

  • The Marksman

    ★★

  • Outside the Wire

    ★★½

  • Music

    ½

  • Burrow

    ★★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★★

  • Two Distant Strangers

    ★★★

  • The Princess Switch: Switched Again

    ★★½

  • The Christmas Chronicles: Part Two

    ★★

  • Happiest Season

    ★★★½

  • The Lego Star Wars Holiday Special

    ★★★

  • Hillbilly Elegy

    ★★

  • Mank

    ★★★½

  • Holidate

    ★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • Roald Dahl's The Witches

    ★★½

  • Earwig and the Witch

    ★★½

  • Demon Slayer – Kimetsu no Yaiba – The Movie: Mugen Train

    ★★★★½

  • Rebecca

    ★★

  • Over the Moon

    ★★★

  • Soul

    ★★★★½

  • Run

    ★★★★