• The Witcher: Nightmare of the Wolf

    ★★★½

  • Reservoir Dogs

    ★★★

  • Encanto

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Charlie and the Chocolate Factory

    ★★★

  • Kick-Ass

    ★★

  • Arrival

    ★★★

  • House of Gucci

    ★★★★

  • The King's Man

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • The Walk

    ★★★½

  • Gone Girl

    ★★★★

  • Escape Plan 2: Hades

    ★★½

  • The Little Things

    ★★

  • The Suicide Squad

    ★★

  • One Piece: Stampede

    ★★★

  • Creed II

    ★★★