• Hotel Transylvania

    ★★½

  • Megamind

    ★★½

  • The Visit

    ★★½

  • Friday the 13th

    ★★½

  • Interstellar

    ★★½

  • The World's End

    ★★½

  • Ice Age

    ★★½

  • Venom

    ★★½

  • Maleficent: Mistress of Evil

    ★★½

  • Kung Fu Panda 3

    ★★½

  • How to Train Your Dragon 2

    ★★½

  • A Dog's Way Home

    ★★½

  • Snatched

    ★★½

  • Paranormal Activity

    ★★½

  • American Hustle

    ★★½

  • Incredibles 2

    ★★½

  • War Dogs

    ★★½

  • Bedknobs and Broomsticks

    ★★½