• Candyman

    ½

  • Mortal Kombat

    ½

  • Nocturne

  • This Is Paris

  • The Sleeping Insect

    ★★★

  • DONG TENG TOWN

    ★★★★

  • My Lovely Days

    ★★★★

  • The Old Guard

    ½

  • Bulbbul

    ★★★½

  • A Ghost Waits

    ½

  • MOM

    ★★★½

  • Cowboys

    ½

  • Waiting

    ½

  • JCVD's Day Out

    ½

  • GEEK BEEF BEAT

  • Soul Music

  • Terrarium Locker Room

    ★★★★

  • The Invisible Man

  • Onward

    ★★★

  • Emma.

    ★★½

  • Gretel & Hansel

    ½

  • His House

    ½

  • Cuties

    ½

  • Beats Per Mizu

  • Frozen II

    ½

  • In the Tall Grass

  • The Girl from the Other Side

    ★★★★½

  • Saint Maud

    ½

  • Pure

    ★★

  • Sanditon

    ½

  • It Chapter Two

    ½

  • Scary Stories to Tell in the Dark

  • The Divine Fury

    ½

  • Ready or Not

    ★★★½

  • Invader ZIM: Enter the Florpus

    ★★★

  • Moonless Dawn

    ★★★

  • Kiss of the Rabbit God

    ½

  • Child's Play

    ★★½

  • Midsommar

  • Satanic Panic

    ★★★

  • Parasite

    ½

  • Atlantics

  • Promare

    ★★★★½

  • Pokémon Detective Pikachu

  • Come to Daddy

    ½

  • The Furies

  • Us

    ½

  • Booksmart

    ½

  • How to Be Alone

    ½

  • The Coin

    ★★★½

  • Captain Marvel

    ★½

  • Elisa & Marcela

  • Light of My Life

    ★★★

  • Horror Noire: A History of Black Horror

    ½

  • Sometimes, I Think About Dying

    ½

  • Paradise Hills

    ½

  • The Rat

  • 12 Suicidal Teens

    ★½

  • Kitbull

    ½

  • Glass

  • Emmet's Holiday Party: A LEGO Movie Short

  • Dead Vacation

    ★★★

  • Sayounara

    ★★★

  • Childhood Memories

    ½

  • Inner Loop Couple

    ★★★

  • Bird Box

    ★★

  • The Head Hunter

    ½

  • Monster Challenge

  • High Life

    ★½

  • Halloween

    ★★

  • Infinite Foundation

    ★★★

  • Megalodon