• Let the Wrong One In

    ★★★½

  • BLACK FRIDAY!

    ★★★½

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★

  • Black as Night

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★½

  • VHS 94

    ★★★

  • There's Someone Inside Your House

    ★★★

  • Midnight Mass

    ★★★★

  • Homebound

    ★★★

  • Come From Away

    ★★★★½

  • Copshop

    ★★★½

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Malignant

    ★★★

  • Candyman

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Mad God

    ★★★½

  • Aftermath

    ★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Batman: The Long Halloween, Part Two

    ★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★

  • A Classic Horror Story

    ★★★½

  • Gunpowder Milkshake

    ★★★

  • Lamb

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★½

  • Till Death

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Batman: The Long Halloween, Part One

    ★★★½

  • Untitled Horror Movie

    ★★★½

  • Loki

    ★★★★

  • In the Heights

    ★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★½

  • Seance

    ★★★½

  • Army of the Dead

    ★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★½

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★

  • Separation

    ★★★

  • Justice Society: World War II

    ★★★½

  • Mare of Easttown

    ★★★★

  • Voyagers

    ★★½

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • The Unholy

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★½

  • Nobody

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • Jakob's Wife

    ★★★

  • The Vault

    ★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★½

  • Chaos Walking

    ★★★½

  • Willy's Wonderland

    ★★½

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • Prisoners of the Ghostland

    ★★★½

  • Censor

    ★★★

  • The Little Things

    ★★½

  • Wrong Turn

    ★★★

  • The Marksman

    ★★½

  • WandaVision

    ★★★★

  • Batman: Soul of the Dragon

    ★★★½

  • Fatale

    ★★

  • The Stand

    ★★★

  • Breach

    ★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★½

  • Wild Mountain Thyme

    ★★★

  • Monster Hunter

    ★★½

  • Jiu Jitsu

    ★★

  • The Christmas Chronicles: Part Two

    ★★★

  • Kindred

    ★★

  • Spell

    ★★½

  • Come Play

    ★★★