• Enola Holmes

    ★★½

  • Unbreakable Kimmy Schmidt: Kimmy vs. the Reverend

    ★★★½

  • Frozen II

    ★★

  • Klaus

    ★★★★½

  • Jexi

    ★½

  • Joker

    ★★★★

  • Toy Story 4

    ★★★½

  • Murder Mystery

    ★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★½

  • Wine Country

    ★★½

  • Yesterday

    ★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★★½

  • The Japon

    ★½

  • Captain Marvel

    ★★★★

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★★★

  • Mary Poppins Returns

    ★★★½

  • Superlopez

    ★★★

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

    ★★

  • Ralph Breaks the Internet

  • The Happytime Murders

  • The Spy Who Dumped Me

    ★★★½

  • Mamma Mia! Here We Go Again

    ★★

  • Ant-Man and the Wasp

    ½

  • Hurricane Bianca: From Russia with Hate

    ★½

  • Life of the Party

    ★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★

  • Champions

    ★★★★

  • La tribu

    ★★

  • Love, Simon

    ★★★

  • Red Sparrow

    ★★★

  • Black Panther

    ★★★★

  • Step Sisters

    ½

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★½

  • The Greatest Showman

    ★★★

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★½

  • Perfect Strangers

    ★★★½

  • Something Huge

    ★★½

  • Marrowbone

    ★★½

  • The Babysitter

  • Thor: Ragnarok

    ★★

  • Holy Camp!

    ★★

  • Cherry Pop

    ½

  • Kingsman: The Golden Circle

    ★★★

  • Lady Bird

    ★★★½

  • Toc Toc

    ★★½

  • Little Evil

    ★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★½

  • Girls Trip

    ★★½

  • The Florida Project

    ★★★★

  • Snatched

    ★★★

  • King Arthur: Legend of the Sword

    ★½

  • Whitney: Can I Be Me

    ★★★

  • Going in Style

    ★★

  • The Invisible Guardian

    ★★★

  • Beauty and the Beast

  • Saving Banksy

    ★★★

  • The Incredible Jessica James

    ★★½

  • Call Me by Your Name

    ★★★½

  • Ingrid Goes West

    ★★½

  • Passengers

    ★★

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★

  • A Stroke of Luck

    ★★½

  • Fantastic Beasts and Where to Find Them

    ★★★½

  • Doctor Strange

    ★★★

  • Bridget Jones's Baby

    ★½

  • Nocturnal Animals

    ★★★★

  • Arrival

    ★★★½

  • La La Land

  • Bad Moms

  • Ghostbusters

  • The Legend of Tarzan

    ½

  • Looking: The Movie

    ★★★½