Erick_Hern has logged 12 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
17
Say Anything...

Say Anything...

1989
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Disturbia

Disturbia

2007
×
★★½
Read the review Edit this entry  
07
The Rainmaker

The Rainmaker

1997
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Do the Right Thing

Do the Right Thing

1989
×
★★★
Edit this entry  
12
American Me

American Me

1992
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Rango

Rango

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Midway

Midway

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
31
Jungle Cruise

Jungle Cruise

2021
×
Read the review Edit this entry  
31
The Irishman

The Irishman

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
31
District 9

District 9

2009
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Space Jam: A New Legacy

Space Jam: A New Legacy

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
11
Nightcrawler

Nightcrawler

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry