• Minority Report

  • Tides

  • The Stolen Jools

    ★★

  • Appropriate Behavior

    ★★★★★

  • Vox Lux

    ★½

  • Fantastic Fungi

    ★★★★

  • The Change-Up

    ★★★

  • Kiss Me Before It Blows Up

  • Together

    ★★★★

  • Girls Can't Surf

    ★★★★

  • Fire

    ★★★

  • Front Cover

    ★★★★

  • Candyman

    ★★★★

  • Candyman

    ★★★★½

  • The Devil's Child

    ★★

  • Signature Move

    ★★★

  • Basket Case

  • Dear Tenant

    ★★★★