• Unorthodox

    ★★★½

  • Honey Boy

    ★★★★

  • Guava Island

    ★★½

  • Signs

    ★½

  • Mexico

    ★★★½

  • Mansfield Park

    ★★★★

  • Space Jam

  • Bad Boys

    ½

  • Cloverfield

    ½

  • Jesus

    ½

  • The Spectacular Now

    ★★★½

  • 'night, Mother

    ★★★★

  • Glengarry Glen Ross

    ★★

  • Marriage Story

    ★★★★

  • Just Married

    ★★

  • Noelle

    ★★½

  • The Accident

    ★★★

  • Familia

    ★★★★