Hunter has logged 27 entries for films during August 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Batman

Batman

1989
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
31
Tenet

Tenet

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Frantic

Frantic

1988
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Unforgiven

Unforgiven

1992
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
25
The River Wild

The River Wild

1994
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Random Acts of Violence

Random Acts of Violence

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
24
The Infinite Man

The Infinite Man

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Relic

Relic

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Volition

Volition

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Hoosiers

Hoosiers

1986
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
American Animals

American Animals

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
I See You

I See You

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Horns

Horns

2013
×
★★
Read the review Edit this entry  
17
Cadence

Cadence

1990
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
The Station Agent

The Station Agent

2003
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Cake

Cake

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Brick

Brick

2005
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Host

Host

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Red Rock West

Red Rock West

1993
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Rebel Without a Cause

Rebel Without a Cause

1955
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
06
An American Pickle

An American Pickle

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
05
Archive

Archive

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Owning Mahowny

Owning Mahowny

2003
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Kill Me Again

Kill Me Again

1989
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
The Dinner Party

The Dinner Party

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
03
Twin Peaks: The Return

Twin Peaks: The Return

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
You Should Have Left

You Should Have Left

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry