• 'Weird Al' Yankovic: Eat It

    ★★★★

  • In the Photographer's House

    ★★★

  • Thin Watermelon

    ★★★★★

  • Bad Trip

    ★★★½

  • The Loud House Movie

    ★★

  • Halloween

    ★★½

  • Stitch Meets High School Musical

    ★★★

  • Obey the Walrus

    ★★★★

  • Bath Tub

    ½

  • Beauty and the Beast

  • Rhett & Link's Buddy System 2

    ★★★

  • The Story of the Faithful Wookiee

    ★★

  • The Fearless Four

    ★★

  • Scary Movie 3

    ★★★

  • Show Dogs

    ★½

  • Finding Jesus

    ½

  • Paddington

    ★★★★½

  • Anacondas: The Hunt for the Blood Orchid