• Hellbound: Hellraiser II

    ★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★½

  • Face/Off

    ★★★★★

  • Quick Change

    ★★★★

  • The Fast and the Furious

    ★★½

  • The Fisher King

    ★★★½

  • Daisies

    ★★★★

  • Dune

    ★★★

  • The Killer

    ★★★★

  • RoboCop

    ★★★★

  • Hobo with a Shotgun

    ★★

  • Scanners

    ★★★

  • Batman Returns

    ★★★

  • The Fog

    ★★

  • Zardoz

    ★★

  • The Secret of NIMH

    ★★★★

  • Return to Oz

    ★★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★½