• Don't Look Up

  • The Unforgivable

    ★½

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • Love Hard

    ★★½

  • Hypnotic

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★

  • Antlers

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • No One Gets Out Alive

    ★★½

  • There's Someone Inside Your House

    ★★

  • Intrusion

    ★½

  • The Guilty

    ★★★

  • The Starling

    ★★½

  • Last Night in Soho

    ★★½

  • Dune

    ★★½

  • Malignant

    ★★★★

  • He's All That

  • Queenpins

    ★★

  • Clickbait

    ★★★½

  • Beckett

    ★★½

  • Free Guy

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Blood Red Sky

    ★★★★½

  • Old

    ★★★½

  • Pig

  • Black Widow

    ★★

  • Fear Street: 1994

    ★★½

  • The Forever Purge

  • Luca

    ★★★★★

  • Infinite

    ½

  • Awake

    ★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★

  • Cruella

    ★★★½

  • Halston

    ★★½

  • The Woman in the Window

    ★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★½

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★

  • The Unholy

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • Nobody

    ★★

  • Coming 2 America

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★

  • Girl in the Basement

    ★★½

  • Chaos Walking

    ★★★

  • Palmer

    ★★★½

  • The Little Things

    ★★

  • The Serpent

    ★★★★

  • The Dry

    ★★★½

  • The Stand In

    ★★

  • Happiest Season

    ★★★★½

  • A Christmas Gift from Bob

    ★★★★

  • Come Play

    ★★½

  • Holidate

    ★★

  • The Undoing

    ★★

  • Love and Monsters

    ★★★½

  • Soul

    ★★★★½

  • French Exit

    ★½

  • Flashback

    ★★★

  • Freaky

    ★★★★

  • Fatman

    ★½

  • Run

    ★★★

  • The Secrets We Keep

    ★★

  • I Care a Lot

    ★★★½

  • Penguin Bloom

    ★★★★

  • Nomadland

    ★★★★

  • Rent-A-Pal

    ★★★½

  • The Devil All the Time

    ★★★½

  • The Babysitter: Killer Queen

    ½

  • Bloody Hell

    ★★★★

  • Honest Thief

    ★★★½