• Deadcon

  • Toy Story 4

    ★★★★★

  • Dark Phoenix

  • Black Mirror: Rachel, Jack and Ashley Too

    ★★★★

  • Chasing Happiness

    ★★★★

  • Always Be My Maybe

    ★★½

  • Ma

    ★★

  • Murder Mystery

    ★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★

  • Poms

    ★★½

  • A Dog's Journey

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★

  • Swallow

  • The Short History of the Long Road

    ★★★★★

  • Circus of Books

    ★★★

  • Come to Daddy

    ★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★½

  • After

    ★★

  • Breakthrough

    ★★★

  • Scream, Queen! My Nightmare on Elm Street

    ★★★½

  • Little

    ★★

  • Shazam!

    ★★★

  • Unplanned

  • The Act

  • Five Feet Apart

    ★★

  • Us

    ★★★½

  • Wonder Park

    ★★★★

  • Booksmart

    ★★★★★

  • Villains

    ★★★

  • Yes, God, Yes

    ★★★★

  • Isn't It Romantic

    ★★★

  • Happy Death Day 2U

    ★★★½

  • Miss Bala

    ★★

  • Brittany Runs a Marathon

    ★★★

  • Don't Let Go

    ★★½

  • Little Monsters

    ★★★★

  • Paradise Hills

    ★★

  • The Lodge

  • Honey Boy

    ★★★

  • Late Night

    ★★

  • The Farewell

    ★★★★½

  • Escape Room

    ★★★½

  • Taylor Swift: Reputation Stadium Tour

  • Pretty Little Stalker

  • Dumplin'

    ★★★★★

  • Bumblebee

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★

  • Second Act

    ★★½

  • The Princess Switch

    ★★★

  • Bird Box

  • The Grinch

    ★★

  • On the Basis of Sex

    ★★★½

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★

  • Kenny

    ★★★★★

  • The Oath

    ★★

  • The Hug

  • Venom

    ★★★★½

  • Hell Fest

    ★★½

  • Conrad & Michelle: If Words Could Kill

  • Banana Split

    ★★★½

  • Nappily Ever After

    ★★★★½

  • Ride

  • Ben Is Back

    ★★

  • Widows

    ★★★★

  • Halloween

    ★★½

  • Beautiful Boy

    ★★★

  • The Hate U Give

    ★★★★★

  • The Lie

  • Can You Ever Forgive Me?

    ★★★★

  • Boy Erased

  • A Star Is Born

    ★★★★★

  • A Simple Favor

    ★★★½