• Eternals

    ★★½

  • Iron Man 3

    ★★

  • Belfast

    ★½

  • Captain America: The First Avenger

    ★★

  • Thor

    ★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★½

  • Ant-Man and the Wasp

    ★½

  • Loki

    ★½

  • Thor: The Dark World

  • Supernova

    ★½

  • Wet Hot American Summer

    ★★

  • The Lost Daughter

    ★½

  • Son

    ★½

  • Mass

    ★★

  • About Endlessness

    ★★

  • Undine

    ★½

  • Iron Man

    ★★½

  • Jennifer's Body

    ★★