• Superhost

    ★★★

  • Color Out of Space

    ★★★

  • Shirley

    ★★½

  • Gonjiam: Haunted Asylum

    ★★½

  • Memories of Murder

    ★★★★

  • Clickbait

    ★½

  • Pretty Boy

    ★½

  • The Last Thing Mary Saw

    ★★½

  • Dawn Breaks Behind the Eyes

    ★★½

  • The Exorcism of Carmen Farias

    ★½

  • A Classic Horror Story

    ★★½

  • Pig

    ★★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★½

  • Broadcast Signal Intrusion

    ★★★

  • Sweetie, You Won't Believe It

    ★★★

  • Coming Home in the Dark

    ★★★½

  • Prisoners of the Ghostland

    ★★★

  • Grand Piano

    ★★★