• Avengers: Infinity War

    ★★★★

  • Earthquake

    ★★★★

  • Jesus of Nazareth

    ★★

  • Space Jam: A New Legacy

  • Space Jam

    ★★★

  • American Honey

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★

  • Doctor Strange

    ★★★★

  • Captain America: Civil War

    ★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★

  • Marley & Me

    ★★★

  • Guess Who's Coming to Dinner

    ★★★★

  • Ant-Man

    ★★★

  • Avengers: Age of Ultron

    ★★★

  • F9

    ★★★★

  • Men at Work

    ★★★

  • The Muppets

    ★★★★