• Hotel Transylvania: Transformania

    ★★★

  • Scream

    ★★★½

  • The Backrooms

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • A Very Ghoul Log Christmas

    ★★★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★½

  • 8-Bit Christmas

    ★★★★

  • Home Sweet Home Alone

  • Paranormal Activity: Next of Kin

    ★★★½

  • Amityville Cop

    ★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★½

  • Injustice

    ★★★

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★

  • Night of the Ghoul Log

    ★★★½

  • The Addams Family 2

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★½

  • No Time to Die

    ★★★★

  • V/H/S/94

    ★★★

  • There's Someone Inside Your House

    ★★½

  • Midnight Mass

    ★★★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★★

  • Night of the Animated Dead

    ★★

  • Nightbooks

    ★★★

  • Straight Outta Nowhere: Scooby-Doo! Meets Courage the Cowardly Dog

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★★★★

  • Amityville Scarecrow

    ★½

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Malignant

    ★★★★

  • Mortal Kombat Legends: Battle of the Realms

    ★★★½

  • Amityville Cult

  • The Curse of Humpty Dumpty

    ★★½

  • Clickbait

    ★★★

  • Candyman

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Don't Breathe 2

    ★★★

  • The Kissing Booth 3

    ½

  • Baby Oopsie

    ★★★

  • Vivo

    ★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Batman: The Long Halloween, Part Two

    ★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★★½

  • Old

    ★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★

  • A Classic Horror Story

    ★★

  • Fin

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ½

  • Black Widow

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • The Boss Baby: Family Business

    ★★

  • The Forever Purge

    ★★½

  • Batman: The Long Halloween, Part One

    ★★★★

  • Teen Titans Go! See Space Jam

    ★½

  • Luca

    ★★★½

  • Loki

    ★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • The Woman in the Window

    ★★

  • Army of the Dead

    ★★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★

  • Death Rink

    ★★

  • The Lockdown Hauntings

    ½

  • Things Heard & Seen

    ★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★½

  • The Power

    ★★★

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Blood Moon

    ★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Yes Day

    ★½

  • The Devil Below