den has logged 14 entries for films during February 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
21
Pain and Glory

Pain and Glory

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Stuber

Stuber

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Frozen II

Frozen II

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Waves

Waves

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Charlie's Angels

Charlie's Angels

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
15
Honey Boy

Honey Boy

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Jojo Rabbit

Jojo Rabbit

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Hair Love

Hair Love

2019
×
Read the review Edit this entry  
08
The Peanut Butter Falcon

The Peanut Butter Falcon

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Ad Astra

Ad Astra

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
07
The Hustle

The Hustle

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
02
Ford v Ferrari

Ford v Ferrari

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Maleficent: Mistress of Evil

Maleficent: Mistress of Evil

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
Uncut Gems

Uncut Gems

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry