• Cellar Dweller

    ★★★

  • Girl with a Pearl Earring

    ★★

  • Dead Silence

    ★★

  • Malignant

    ★★★★

  • A Moment in the Reeds

    ★★★½

  • Motel Hell

    ★★★

  • The Satanic Rites of Dracula

    ★★

  • Army of Darkness

    ★★

  • Dracula Has Risen from the Grave

    ★★½

  • House of Dracula

    ★★

  • Dracula

    ★★★½

  • The Curse of Frankenstein

    ★★★

  • The Mummy

    ★★★

  • The Bedroom Window

    ★★★½

  • Margaret

    ★★★

  • Mirror Mirror

    ★★★

  • Old Enough

    ★★★½

  • Peter Rabbit 2: The Runaway

    ★★★½