• Malignant

    ★★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★★

  • Army of the Dead

    ★★★★

  • The Sons of Sam: A Descent Into Darkness

  • Iron City Asskickers

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • Murder Among the Mormons

    ★★★

  • Willy's Wonderland

    ★★★

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★★★

  • The Very Excellent Mr. Dundee

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★★

  • Da 5 Bloods

    ★★★★½

  • Barbie & Kendra Save the Tiger King

    ★★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★

  • The Weeknd: After Hours

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★

  • 6 Underground

    ★★★★

  • The Confession Killer

    ★★★★

  • Black Christmas

    ★★★★½

  • Terminator: Dark Fate

    ★★★★★

  • In the Tall Grass

    ★★★★

  • Blood Machines

    ★★★★½

  • Synchronic

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★

  • Color Out of Space

    ★★★★★

  • The Platform

    ★★★★½

  • Blood Quantum

    ★★★★★

  • True History of the Kelly Gang

    ★★★★★

  • Spiral

    ★★½

  • Ready or Not

    ★★★½

  • Invader ZIM: Enter the Florpus

    ★★★½

  • Verotika

    ½

  • Terror in the Skies

    ★★½

  • Black Mirror: Rachel, Jack and Ashley Too

    ★★★½

  • Good Omens

    ★★★½

  • Godzilla: King of the Monsters

  • Parasite

    ★★★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

  • The Lighthouse

    ★★★★★

  • Deerskin

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★★

  • See You Yesterday

    ★★★★

  • After Midnight

    ★★★★★

  • Budfoot

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Suits

  • Love, Death & Robots: When the Yogurt Took Over

  • Love, Death & Robots: The Witness

  • Love, Death & Robots: Three Robots

  • Love, Death & Robots: Sonnie's Edge

  • Us

    ★★★★★

  • Stuffed

    ★★★½

  • The Video Store Commercial

    ★★★

  • Alita: Battle Angel

    ★★★★½

  • Little Monsters

    ★★★★

  • Velvet Buzzsaw

    ★★★

  • The Vast of Night

    ★★★★½

  • Polar

    ½

  • Glass

    ★★★★½

  • Vice

    ★★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★½

  • Aquaman

    ★★★½

  • 30 Miles from Nowhere

    ★★★½

  • Carnivore

    ★★★½

  • American Cannibal

  • The Bray Road Beast

    ★★★½

  • Venom

    ★★★★

  • Starfish

    ★★★

  • The Night Comes for Us

    ★★★★★

  • Overlord

    ★★★★

  • Drug Stories! Narcotic Nightmares and Hallucinogenic Hellrides

    ★★★★