• Touching the Skin of Eeriness

    ★★★½

  • Kiss Me, Stupid

    ★★★½

  • Benedetta

    ★★★★½

  • Intimacies

    ★★½

  • Dirty Pair: Project Eden

    ★★★★

  • Witness for the Prosecution

    ★★½

  • Erotic Nights of the Living Dead

    ★★★★★

  • A Certain Killer

    ★★★½

  • Emmanuelle 7

    ★★★

  • THE DEPTHS

    ★★½

  • Emmanuelle 6

    ★★½

  • Love in the Afternoon

    ★★★

  • House of Gucci

    ★★★★½

  • Emmanuelle 5

  • Emmanuelle 4

    ★★★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★★

  • Yours, Mine and Ours

    ★★★½

  • Cheaper by the Dozen

    ★★★