• Murder on the Orient Express

    ★★★½

  • Fear

    ★★★

  • Jackass Number Two

    ★★★★

  • Batman & Robin

    ½

  • The Fallout

    ★★★★

  • Batman Forever

    ★★

  • Jackass: The Movie

    ★★★½

  • Batman Returns

    ★★★★

  • Brain on Fire

    ★★★½

  • Awakenings

    ★★★★½

  • Batman

    ★★★★

  • Belle

    ★★★★

  • Sleeping Beauty

    ★★★★

  • The Birdcage

    ★★★★

  • Arlington Road

    ★★★★

  • Scream

    ★★★½

  • Tremors

    ★★★½

  • Beauty and the Beast

    ★★★★★