• Being the Ricardos

    ★★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★

  • Antlers

    ★★★½

  • V/H/S/94

    ★★★★

  • Silent Night

    ★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★½

  • The Humans

    ★★★

  • Old Henry

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • C'mon C'mon

    ★★★★½

  • Malignant

    ★★½

  • Belfast

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • Don't Breathe 2

    ★★★

  • Old

    ★★★½

  • Nitram

    ★★★★½

  • Pig

    ★★★★

  • Red Rocket

    ★★★★½

  • A Classic Horror Story

    ★★★

  • Lamb

    ★★★★½

  • Titane

    ★★★★★

  • Stillwater

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★½

  • The God Committee

  • Fear Street: 1994

    ★★

  • America: The Motion Picture

    ½

  • The Birthday Cake

    ★★

  • Luca

    ★★½

  • No Man of God

    ★★★

  • The Beta Test

    ★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • The Woman in the Window

    ★★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★

  • The Space Between

  • Wrath of Man

    ★★★½

  • The Unholy

    ★½

  • Bad Trip

    ★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★

  • Swan Song

    ★★★★

  • Nobody

    ★★★★

  • Jakob's Wife

    ★★★

  • Coming 2 America

    ½

  • Willy's Wonderland

    ★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★

  • The Mauritanian

    ★★★★

  • Land

    ★½

  • Prisoners of the Ghostland

    ★★

  • Together Together

    ★★½

  • Mass

    ★★★★★

  • Cryptozoo

    ★★★

  • John and the Hole

    ★★★½

  • Strawberry Mansion

    ★★★★

  • CODA

    ★★★½

  • Censor

    ★★½

  • Malcolm & Marie

    ★½

  • The Little Things

    ★★

  • Wrong Turn

    ★★★★

  • News of the World

    ★★★

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★★

  • Riders of Justice

    ★★★★

  • Happiest Season

    ★★½

  • The Comeback Trail

    ★½

  • Hillbilly Elegy

    ★★

  • Mank

    ★★★★½

  • Let Him Go

    ★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★½

  • Cadaver

    ★★★

  • Love and Monsters

    ★½

  • Shithouse

    ★★★½

  • Psycho Goreman

    ★★½

  • Drunk Bus

    ★★★

  • Soul

    ★★★