Sort by

Dèjá has logged 21 entries for films during March 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Dumbo

Dumbo

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
26
Love, Death & Robots: The Secret War

Love, Death & Robots: The Secret War

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Love, Death & Robots: Alternate Histories

Love, Death & Robots: Alternate Histories

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Love, Death & Robots: Ice Age

Love, Death & Robots: Ice Age

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
26
Love, Death & Robots: Blindspot

Love, Death & Robots: Blindspot

2019
×
Read the review Edit this entry  
26
Love, Death & Robots: Fish Night

Love, Death & Robots: Fish Night

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Love, Death & Robots: Helping Hand

Love, Death & Robots: Helping Hand

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Love, Death & Robots: Shape-Shifters

Love, Death & Robots: Shape-Shifters

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
26
Love, Death & Robots: The Dump

Love, Death & Robots: The Dump

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
26
Love, Death & Robots: Good Hunting

Love, Death & Robots: Good Hunting

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Love, Death & Robots: Beyond the Aquila Rift

Love, Death & Robots: Beyond the Aquila Rift

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Love, Death & Robots: When the Yogurt Took Over

Love, Death & Robots: When the Yogurt Took Over

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Love, Death & Robots: Sucker of Souls

Love, Death & Robots: Sucker of Souls

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Love, Death & Robots: The Witness

Love, Death & Robots: The Witness

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Love, Death & Robots: Three Robots

Love, Death & Robots: Three Robots

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Love, Death & Robots: Sonnie's Edge

Love, Death & Robots: Sonnie's Edge

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Iron Sky: The Coming Race

Iron Sky: The Coming Race

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Free Solo

Free Solo

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Captain Marvel

Captain Marvel

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
02
The Usual Suspects

The Usual Suspects

1995
×
★★★★
Edit this entry  
01
White Lily

White Lily

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry