• Tanz der Kürbisköpfe

    ★★★

  • Bad Dreams

    ★★★

  • Indictment: The McMartin Trial

    ★★★★½

  • Top Dog

    ★★★★★

  • Marilyn Manson: Lunchbox

  • Terror Tape

    ★★★★★

  • Traces Of Death III

    ★★★★★

  • Fatal Possession

    ★★★★

  • Sex, Blood and Mutilation

    ★★★★½

  • The Toxic Man

    ★★★★

  • La Playa Del Deseo

    ★★★★

  • Dangerous Seductress

    ★★★★

  • Diabolical Inheritance

    ★★½

  • Natural Born Killers

    ★★★★

  • Pulp Fiction

    ★★★★★

  • Beheaded Man

    ★★★★

  • The Monster

    ★★★

  • Whore 2

  • ChickenHawk

    ★★★★

  • Paranoid Garden

    ★★

  • Aftermath

  • Hated: GG Allin & The Murder Junkies

    ★★★★

  • Kill the Moonlight

    ★★★★★

  • The Hitler Tapes

    ★★★★

  • Attack of the Mutant Roadkill and the Vampyre Zombies from Beyond the Grave

    ★★

  • Doper

  • Roadkill: The Last Days of John Martin

    ★★★

  • My Sweet Satan

    ★★★★

  • L.A. AIDS Jabber

  • Nigel the Psychopath

    ★★★

  • The Slaves of Sadism

    ★★★★★

  • Waco Texas: apocalipsis

    ★★★★

  • Savage Vengeance

  • Body Melt

    ★★★★

  • Amityville: A New Generation

    ★★

  • Dazed and Confused

    ★★★★★

  • Das Wiener Kettensägenmassaker

    ★★★★

  • Conspiracy of Silence

    ★★★★

  • Back from Hell

    ★★★

  • Psychedelic Glue Sniffin' Hillbillies

    ★★★★

  • Blood Summer

    ★★★

  • Cirsium Delectus

    ★★★

  • Death Dancers

  • Zombie Genocide

    ★★★

  • Zombie Bloodbath

    ★★★

  • Tragedia en Waco, Texas

    ★★★★★

  • Traces Of Death

    ★★★★★

  • La venganza del silla de ruedas

    ★★

  • Girlfriends

    ★★

  • El reloj de la muerte

    ★★★

  • Blutgeil

    ★★★

  • Acid Is Groovy Kill the Pigs

    ★★★

  • Heidi: Midlife Crisis Trauma Center and Negative Media-Engram Abreaction Release Zone

  • Chekist

    ★★★★

  • Amityville 1992: It's About Time

    ★★

  • Love Bites

    ★★★

  • On the Edge of Terror

    ★★★½

  • Crippled

    ★★★★

  • The Burning Moon

    ★★★★

  • Attack of the Flesh Eating Tree

    ★★★★

  • Ax 'Em

    ★★

  • Reservoir Dogs

    ★★★★

  • The Day of the incredible Monster from the North Pole!

    ★★★★

  • Gayniggers from Outer Space

  • Urban Scumbags vs. Countryside Zombies

    ★★★½

  • Zipperface

    ★★★★

  • Trepanator

    ★★★★

  • Revenge of Billy the Kid

    ★★★★

  • Paura il diavolo

    ★★

  • Infernal Death

    ★★★★

  • Maniac Nurses

  • Hellroller

    ★★