• The Witcher: Nightmare of the Wolf

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Rush Hour 3

    ★★★½

  • The Hangover

    ★★★★½

  • Predator

    ★★★★★

  • Harry Potter and the Half-Blood Prince

    ★★½

  • Comedy Central Roast of Justin Bieber

    ★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★½

  • Batman Begins

    ★★★★

  • Taxi Driver

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Casablanca

    ★★★

  • The Proposal

    ★★★★

  • Doctor Sleep

    ★★★★

  • Zombieland

    ★★★★½

  • The Wolfman

    ★★★