DirtyDan has logged 17 entries for films during March 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Pulp Fiction

Pulp Fiction

1994
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Point Break

Point Break

1991
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Hot Fuzz

Hot Fuzz

2007
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Shaun of the Dead

Shaun of the Dead

2004
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Caddyshack

Caddyshack

1980
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
The Lion King

The Lion King

1994
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Van Helsing

Van Helsing

2004
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
21
The Fast and the Furious

The Fast and the Furious

2001
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
For a Few Dollars More

For a Few Dollars More

1965
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Enemy

Enemy

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Grown Ups

Grown Ups

2010
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Zookeeper

Zookeeper

2011
×
★★½
Read the review Edit this entry  
07
Avengers: Endgame

Avengers: Endgame

2019
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
07
Knives Out

Knives Out

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Spaceballs

Spaceballs

1987
×
★★★½
Edit this entry  
04
Pirates of the Caribbean: At World's End

Pirates of the Caribbean: At World's End

2007
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
A Fistful of Dollars

A Fistful of Dollars

1964
×
★★★★
Edit this entry