• Sound of Metal

    ★★★½

  • Promising Young Woman

    ★★★★½

  • Fake Famous

    ★★★

  • I Care a Lot

    ★★★★

  • Hour of Lead

    ★★

  • A Simple Favor

    ★★★★

  • The Hamiltons

    ½

  • Wild

    ★★★★★

  • Booksmart

    ★★★★★

  • Mommy Dead and Dearest

    ★★★★★

  • Mad Max: Fury Road

    ★★★★★