David has logged 21 entries for films during March 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
The Beach Bum

The Beach Bum

2019
×
★★★½
Edit this entry  
30
Dumbo

Dumbo

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
30
Dumbo

Dumbo

1941
×
★★★½
Edit this entry  
29
Captain America: The Winter Soldier

Captain America: The Winter Soldier

2014
×
★★½
Read the review Edit this entry  
28
Alice in Wonderland

Alice in Wonderland

2010
×
Read the review Edit this entry  
24
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street

Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street

2007
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Us

Us

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Thor: The Dark World

Thor: The Dark World

2013
×
★★
Read the review Edit this entry  
21
Agent Cody Banks

Agent Cody Banks

2003
×
★½
Read the review Edit this entry  
20
Iron Man 3

Iron Man 3

2013
×
★★★
Edit this entry  
20
Marvel One-Shot: Item 47

Marvel One-Shot: Item 47

2012
×
Edit this entry  
18
The Avengers

The Avengers

2012
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Marvel One-Shot: The Consultant

Marvel One-Shot: The Consultant

2011
×
Read the review Edit this entry  
16
The Incredible Hulk

The Incredible Hulk

2008
×
★½
Read the review Edit this entry  
12
Thor

Thor

2011
×
★★
Read the review Edit this entry  
12
Marvel One-Shot: A Funny Thing Happened on the Way to Thor's Hammer

Marvel One-Shot: A Funny Thing Happened on the Way to Thor's Hammer

2011
×
Edit this entry  
12
Iron Man 2

Iron Man 2

2010
×
★★½
Read the review Edit this entry  
11
Iron Man

Iron Man

2008
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Captain Marvel

Captain Marvel

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Marvel One-Shot: Agent Carter

Marvel One-Shot: Agent Carter

2013
×
Read the review Edit this entry  
07
Captain America: The First Avenger

Captain America: The First Avenger

2011
×
★★½
Read the review Edit this entry