DavidMustard has logged 27 entries for films during June 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
When We First Met

When We First Met

2018
×
★★★
Edit this entry  
28
The Accountant

The Accountant

2016
×
★★★★½
Edit this entry  
28
Rising Son: The Legend of Skateboarder Christian Hosoi

Rising Son: The Legend of Skateboarder Christian Hosoi

2006
×
★★★★
Edit this entry  
26
Funny Face

Funny Face

1957
×
★★★½
Edit this entry  
26
Good on Paper

Good on Paper

2021
×
★★★½
Edit this entry  
26
Pretending I'm a Superman: The Tony Hawk Video Game Story

Pretending I'm a Superman: The Tony Hawk Video Game Story

2020
×
★★★★
Edit this entry  
25
The Jönsson Gang Gets Gold Fever

The Jönsson Gang Gets Gold Fever

1984
×
★★★
Edit this entry  
23
Stealing Beauty

Stealing Beauty

1996
×
★★
Edit this entry  
21
Fatherhood

Fatherhood

2021
×
★★★
Edit this entry  
21
Infinite

Infinite

2021
×
★★★
Edit this entry  
20
Double Jeopardy

Double Jeopardy

1999
×
★★★★
Edit this entry  
20
Black Holes: The Edge of All We Know

Black Holes: The Edge of All We Know

2020
×
★★★★
Edit this entry  
19
Captain Marvel

Captain Marvel

2019
×
★★★★
Edit this entry  
16
The Apple War

The Apple War

1971
×
★★★½
Edit this entry  
15
Seance

Seance

2021
×
★★★
Edit this entry  
15
The Mitchells vs. The Machines

The Mitchells vs. The Machines

2021
×
★★★
Edit this entry  
13
The Conjuring: The Devil Made Me Do It

The Conjuring: The Devil Made Me Do It

2021
×
★★★
Edit this entry  
13
E.T. the Extra-Terrestrial

E.T. the Extra-Terrestrial

1982
×
★★★★★
Edit this entry  
13
Days of the Bagnold Summer

Days of the Bagnold Summer

2019
×
★★★★
Edit this entry  
13
Awake

Awake

2021
×
★★½
Edit this entry  
13
Bo Burnham: Inside

Bo Burnham: Inside

2021
×
★★★★★
Edit this entry  
12
Rebecca

Rebecca

2020
×
★★½
Edit this entry  
07
The Late Bloomer

The Late Bloomer

2016
×
★★
Edit this entry  
07
Training Day

Training Day

2001
×
★★★★
Edit this entry  
06
Plan B

Plan B

2021
×
★★★★
Edit this entry  
05
Howards End

Howards End

1992
×
★★★★
Edit this entry  
01
The Gentlemen

The Gentlemen

2019
×
★★★★
Edit this entry